Основні аксесуари для лазневих процедур

Щоб отримати максимальну користь від проведення процедур, рекомендується вибирати функціональні, практичні та безпечні аксесуари для лазні. До них відносяться віники, запарники, цебра, ковші, черпаки та багато іншого, з повним асортиментом можна ознайомитись тут.

Ароматні віники

Головним атрибутом для лазні є віник - березовий, дубовий, евкаліптовий, хвойний або кропив'яний - будь-яка зв'язка, яка посилює кровотік, прискорює метаболізм, надає потужний масажний вплив.

Від правильного вибору або заготівлі віника залежить не тільки термін експлуатації виробу, але і його унікальні лікувальні властивості.

Запарники, зграї, відра, ковдра та тази

Особлива увага приділяється матеріалам, з яких виготовляється бондарне приладдя для лазні. З цієї причини запарники, відра, зграї та інші вироби виготовляються з деревини – дуба або модрини, які витримують високі температури нагріву та підвищену вологість.

  • Запарник для банного віника – невелика ємність, основним призначенням якої є запарювання зв'язок. Він оснащується спеціальною кришкою з отвором під ручку віника.
  • Шайка для лазні – багатофункціональний атрибут, який використовується для запарювання віників та ополіскування тіла. Кедрові, соснові та липові зграї надають потужний лікувальний вплив на людський організм.
  • Відра призначені для обливання прохолодною водою після основних лазневих процедур. Особливою популярністю користуються відра-водоспади. Вони являють собою спеціальну систему, що перекидається, що складається з дерев'яного відра і мотузки.
  • Ушат – зручна та практична річ, яка використовується для прийняття лікувальних процедур з додаванням ароматичних олій та лікарських настоянок, а також для зберігання запасу води.
  • Тази для лазні частіше використовуються для ополіскування ніг та рук, а також для обливання всього тіла. Вони виготовляються з різних матеріалів, але надійнішими вважаються дерев'яні вироби.

Ковші та черпаки

Важко уявити лазневі процедури без ковшика чи черпака – пристроїв, що використовуються для зрошення каміння. Вироби з дерева вимагають дбайливого відношення та правильного зберігання.

Щоб захистити від розсихання та негативного впливу вологи, деревину попередньо обробляють захисними просоченнями.

Додаткові аксесуари для процедур та відпочинку

Не менш важливими є пристрої, які дозволяють створити комфортні умови для проведення лазневих процедур. До них відносяться килимки, трапики, підголівники, мочалки та щітки.

Підголовники

Щоб отримати оздоровчий ефект від відвідування парної, основні процедури проводяться у положенні лежачи. Це сприяє швидкому розслабленню та рівномірному розподілу температури по всій поверхні тіла.

Для цих цілей використовуються банні підголівники різних форм і розмірів, виготовлені з деревини з низьким коефіцієнтом теплопровідності – берези, липи та кедра. Великої популярності користуються тканинні підголівники, наповнені лікувальними травами.

Інтер'єрні аксесуари для лазні та сауни

Внутрішній інтер'єр лазні потребує наявності функціональних бондарних аксесуарів та особистих пристроїв, а також додаткової атрибутики для створення відпочиваючих комфортних умов.

  • Таблички для лазні можуть мати різну форму, розмір та напис. Для виготовлення виробів використовуються доступні матеріали – дерево, скло, пластик та метал. При правильному виборі розташування та освітлення банна табличка стане яскравою та оригінальною прикрасою будь-якого приміщення.
  • Вивіски в сауну та лазню – декоративний аксесуар для зовнішнього монтажу. Це рекламний елемент, який впливає на формування іміджу закладу та залучення нових клієнтів.

Июнь 21, 2023 – 14:00

Основні аксесуари для лазневих процедур

Художественный перевод Киев

Сумка - аксесуар який виконує багато функцій

ГДЗ онлайн - зручний шлях до готових рішень